Naší hlavní prioritou je zajistit, aby se naši zákazníci cítili doma jako doma. Abychom toho dosáhli, nabízíme širokou škálu služeb v oblasti malování, stěrkování a tapetování. V Praze a blízkém okolí.

Tapetování je oblastí, ve které jsme odborníky. Tapety jsou skvělým způsobem, jak přidat vzor, texturu a osobnost do vašeho prostoru. Máte možnost širokého výběru tapetových vzorů a designů, abyste si mohli zvolit ten, který nejlépe vyjadřuje váš jedinečný styl. Naši zkušení tapetáři se postarají o to, aby byly tapety správně a precizně umístěny, aby vám vydržely dlouho a vypadaly skvěle.

Malování je jednou z našich dalších specializací. S naším týmem zkušených malířů můžete očekávat nejen kvalitní výsledek, ale také profesionální přístup ke každému detailu. Nezáleží na tom, zda potřebujete malovat jednu místnost nebo celý dům, jsme tu pro vás, abychom vám pomohli vytvořit požadovanou atmosféru a styl.

Stěrkování je další službou, kterou nabízíme. Staré omítky s tlustou vrstvou starých maleb do moderního interiéru nepatří. Naši odborníci vám se vším pomohou a poradí, aby výsledek odpovídal vašim představám a potřebám. S precizností a pečlivostí následně provedeme stěrkování, abyste byli maximálně spokojení.


Náš tým v čele s Dušanem Pecháčkem je složen z kvalifikovaných profesionálů, kteří mají bohaté zkušenosti v oblasti malování, stěrkování i tapetování. Snažíme se poskytnout nejen vynikající výsledky, ale také vstřícný a přátelský servis. Jsme tu, abychom vám pomohli vytvořit prostor, ve kterém se budete cítit opravdu jako doma.

Těšíme se na spolupráci s vámi a příležitost, jak vám pomoci vyšperkovat vaše bydlení.