Tapetování

Proč tapetování?

Ve svém bytě nebo domě trávíte množství času, tak proč si neudělat radost a neproměnit váš interiér na místo, kde se vám bude opravdu dobře bydlet, relaxovat nebo pracovat. Představte si sami sebe jak vstupujete do svého pokoje, který jste si sami navrhli a nechali zrealizovat. Představte si ty rozzářené dětské oči, když ve svém pokoji uvidí na zdi nalepenou fototapetu s jejich oblíbeními hrdiny. Dětská fantazie nezná mezí a vy jim v tom můžete pomoci.

Potřebujete poradit? Pište nebo volejte a my vám pomůžeme!

Co lidé dělají za chyby?

Hodně lidí si lepí tapety samo, ale vždy to stojí nějaký čas, nervy a ne vždy se to povede. Potom by člověk nejraději se vším praštil a není výjimkou, že si vztek z nepovedené práce vylévá na druhých. Ne jedno manželství jsme ušetřili před dohadováním a nepříjemným vyměňováním názorů…

Nejednou se nám stalo, že zavolá pán, který si zkouší nalepit tapety sám, ale věc se jak si nedaří. Občas slyším jak si zákazník stěžuje, že si koupil fototapetu, kterou si chtěl sám nalepit, ale… jeden díl lepí bezmála 2 hodiny a má co dělat aby si fototapetu celou nezničil.

Jaké tapety lepíme?

Lepíme jak běžné, tak i luxusní vliesové, vinylové a papírové tapety. Dále lepíme fototapety a Rauhfaser tapety – pestrukta (tapeta určená k opakovanému malování). Zkuste nám zavolat a uvidíte, že jako tapetáři tapetování opravdu rozumíme!
Tapetářské práce nás baví!

Volba tapety je jen cca 30% žádaného efektu. Zbytek záleží na podkladu a na dobře odvedené práci tapetáře. Tapety musí být nejen správně nalepené, ale také kvalitně a čistě. Kromě způsobu lepení (obzvláště při navazování nějakého vzoru) je důležité použít kvalitní lepidlo a vhodné nářadí.

Dnešní tapety jsou mnohem kvalitnější a nabízejí obrovskou škálu různých vzorů, které se daleko více hodí k tapetování třeba jen jedné stěny. Takto upravené zdi mohou vhodně doplnit váš interiér, který se ničím jiným nedá napodobit. Některé vhodně vybrané vzory se mohou hodit i pro tapetování celé místnosti. Záleží už jen na vás pro jaký vzor a v jakém rozsahu se rozhodnete.