Malování pokojů a kanceláří Praha

Potřebujete vymalovat v kanceláři, bytě nebo rodinném domě? V malování pokojů jsme profíci a Praha je naší lokalitou. Zavolejte nebo napište a domluvíme se. 

 

Co je vůbec malování?

Malování není jen otázka dekorační úpravy stěn interiérů, ale i čistoty a hygieny. Každému, kdo se rozhodne, že už nechce doma sedět a koukat jen na bíle vymalovaný pokoj, ale chce mít pocit útulného prostředí, do kterého se každý den vrací po práci nebo v něm tráví celý den přímo na pracovišti, se snažíme vyjít vstříc s individuální nabídkou barevného řešení pomocí vzorníků a vlastních zkušeností. Uvědomujeme si, že každý zákazník má jiné nároky, a proto se vždy snažíme přizpůsobit naše služby pokud možno nejširší vrstvě zákazníků.

Pokud si nevíte rady, tak nám napište nebo zavolejte a my vám pomůžeme!

 

Jaké barvy k malování pokojů používáme?

Při malování nepoužíváme nejlevnější a nekvalitní barvy, se kterými by měl náš zákazník akorát starosti s neustálým špiněním kdykoliv se opře o zeď. Dáváme přednost určité minimální kvalitě, kterou nám mohou po dlouhé zkušenosti nabídnou například výrobky PRIMALEXHETJUPOL nebo DULUX. Naštěstí výrobky zde jmenované stejně jako mnoho dalších patří k těm, za které můžeme ručit vlastní zkušeností.

Co ještě dokážeme?

Mimo jiné v rámci malířských prací nabízíme také dokonalé vyhlazení stěn stěrkovací hmotou. Stěrkováním dokážeme díky technologii nanášení dvou vrstev a následným strojním broušením s vysavačem dosáhnout hladkého povrchu, kterého nelze dosáhnout sebejemnějším štukem. Pro tyto práce se nám osvědčil materiál DEVOSKYT, který nabízí dva typy stěrek pro jemnější a hrubší vyrovnání. Výhodou takto vyrovnaných zdí je, že díky hladkému povrchu zachytávají daleko méně prachu a v kombinaci s kvalitním materiálem (např. Dulux) je stejná místnost daleko déle čistší. Další výhodou je, že pokud budete z jakéhokoliv důvodu chtít opravit zeď třeba po výměně zásuvky, je možné díky lokálnímu přestěrkování a následnému přebroušení dosáhnout opravy, která dokonale splyne s ostatním povrchem. Takovéto opravy nelze provádět sebelepším štukem.

Pokud máte o naše služby zájem, neváhejte nás kontaktovat.

 

Nezávazné nacenění zdarma